Προγραμματιστής:
Τιμή: $1.99
Κατατάξεις: 0 
Κριτικές: 0 Γράψτε μια κριτική
Λίστες: 0 + 0
Βαθμοί: 0 + 0 ¡
Βαθμοί +1

Περιγραφή

Unit Price
This app will calculate the unit prices of two products from their prices and their weight, length, area, volume or number of items, including:

-Kilogram
-Gram
-Milligram
-Pound
-Ounce
-Liter
-Milliliter
-Gallon
-Quart
-Fluid Ounce
-Meter
-Centimeter
-Inch
-Foot
-Yard
-Square Meter
-Square Foot
-Square Yard
-Number of Items

Both inter-unit and mixed-unit price comparisons can be made, with a total of 85 possible unit comparison combinations.

The app was designed for total ease of use. All functions are in plain view and on a single screen.
Περισσότερα ↓

Στιγμιότυπα οθόνης

Unit Price (iOS) Με: Manfred Breede

Τι νέο υπάρχει

  • Εκδοχή: 1.3
  • Ενημερώθηκε:
  • Compatibility with latest iOS version.

Τιμή

  • Σήμερα: $1.99
  • Ελάχιστο: $1.99
  • Μέγιστο: $1.99
Παρακολούθηση τιμών

Προγραμματιστής

Βαθμοί

Δεν βρέθηκε ☹️

Κατατάξεις

Δεν βρέθηκε ☹️

Λίστες

Δεν βρέθηκε ☹️

Κριτικές

Γίνε ο πρώτος που θα αξιολογήσει 🌟

Πρόσθετες πληροφορίες

Unit PriceUnit Price URL μικρού μήκους: Αντιγράφηκε!
  • Κοινή χρήση 👍
  • App Store

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Τελεστές αναζήτησης που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε με το AppAgg
Προσθήκη στο AppAgg
AppAgg
Ξεκινήστε - είναι δωρεάν.
Εγγραφή
Είσοδος