-
- 2,959 Jojo Gillera
- +1
- Easy Blur Face AI Hide Mosaic
- iOS Apps: Photo & Video By: SnowdropSoft
- * Free
- Lists: 0 + 0 Rankings: 0 Reviews: 0
- Points: 2 + 0 Version: 1.4.10 Easy Blur is a simple and intuitive app that automatically detects faces and applies blur to protect your privacy. In today s world where privacy matters more than ever, Easy Blur lets ⥯
-
- 2,803 mohb
- +1
- Easy Blur Face AI Hide Mosaic
- iOS Apps: Photo & Video By: SnowdropSoft
- * Free
- Lists: 0 + 0 Rankings: 0 Reviews: 0
- Points: 2 + 0 Version: 1.4.10 Easy Blur is a simple and intuitive app that automatically detects faces and applies blur to protect your privacy. In today s world where privacy matters more than ever, Easy Blur lets ⥯
-
- 5,650 Facundo Holzmeister
- +1
- Water Diary Intake Log Tracker
- Android Apps: Food & Drink By: snowdropsoft
- * Free
- Lists: 0 + 0 Rankings: 0 Reviews: 0
- Points: 1 + 0 Version: 1.1.0 Water Diary Intake Log Tracker Stay Hydrated, Stay Healthy Water Diary is your ultimate companion to develop a healthy hydration habit. Whether you aim to drink more water, track your ... ⥯
-
- 5,650 Facundo Holzmeister
- +1
- Calorie Diary Diet Log Tracker
- Android Apps: Health & Fitness By: snowdropsoft
- * Free
- Lists: 0 + 0 Rankings: 0 Reviews: 0
- Points: 1 + 0 Version: 1.1.11 Calories Diary Calorie Counter & Food Log Calories Diary is a simple and convenient calorie tracker designed to help you achieve your weight loss and health goals. Easily log your ... ⥯
-
- 5,650 Facundo Holzmeister
- +1
- Do it Diary Todo Task Reminder
- Android Apps: Productivity By: snowdropsoft
- * Free
- Lists: 0 + 0 Rankings: 0 Reviews: 0
- Points: 1 + 0 Version: 1.1.2 All-in-one planner to manage your tasks, diary, and habits! Do it Diary is your smart life planner that combines a todo list, daily diary, habit tracker, and task reminder in one app. ... ⥯
-
- 1,402 first241
- +1
- Price Per 100 Calculator
- iOS Apps: Shopping By: SnowdropSoft
- Free
- Lists: 0 + 0 Rankings: 0 Reviews: 0
- Points: 1 + 0 Version: 1.0.5 The app calculates the unit price by dividing the total price by the quantity. Unit pricing makes it easy to compare prices when buying different quantities of a product. You can also ... ⥯